Hakkımızda

İsas İnşaat firmasının bir kuruluşu olan Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu; 2017 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmete açılmıştır. Sakin, konforlu, modern mekanı, ulaşımı ve konumu, çevrede bulunan birçok üniversiteye yakınlığı nedeniyle kısa zamanda öğrenciler tarafından tercih edilen bir yurt haline gelmiştir.

Depreme dayanıklı olarak inşa edilen yurdumuzun tüm odalarında mutfak, mini buzdolabı, banyo, tuvalet, ortapedik yataklı baza, çalışma masası ve elbise dolabı ile kablosuz fiber internet bulunmaktadır.

220 yatak kapasiteli yurdumuzda; televizyon salonları, spor salonu, etüt odaları, kafeterya, hobi mutfağı, sinema salonu, konferans salonu, karaoke odası, kuaför, mescid gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Çamaşır, ütü ve valiz odaları, jeneratör, su deposu, oda temizliği, otopark hizmetlerine sahip olan Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu’nda; öğrencilerimizin gelen misafirlerini ağırlayabilecekleri misafirhanemiz de mevcuttur.

Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu, üniversite öğrencileri için hazırlanmış yüksek standartlara sahip yaşam alanıdır. Sadece konaklama imkanı sağlamayan yurtta; beş yıldızlı otel konforunda hizmet verilirken, sıcak bir ev ortamı sunulmaktadır.

 

Yurt barınma süreleri;

Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu, resmi tatiller dahil olmak üzere yılın 12 ayı kesintisiz hizmet vermektedir. Yaz okuluna devam eden ya da staj görecek öğrencilerin yaz aylarında da yurtta kalmaları mümkündür.

Eğitim-öğretim sezonu boyunca yurtta kalacak öğrenciler için eğitim sezonunu kapsayan süre boyunca (1 Eylül- 30 Haziran arası) sözleşme yapılmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek ve kalite sürekliliğini sağlayarak; çalışkan, duyarlı, yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen, vatanına ve milletine faydalı bireylere hizmet vermek Kampüs Evim olarak misyonumuzdur. Kurumumuzun saygınlığı ve güvenilirliğini arttırıp koruyarak, beklentileri en üst seviyede karşılamak temel amacımızdır.

 

VİZYONUMUZ

Beyoğlu’nun en kaliteli kız öğrenci yurdu olmak, yurt sektöründe örnek gösterilmek, sunduğumuz konfor ile ev sıcaklığını hisstirmek, öğrencilerimizin başarısına  katkı sağlamak, sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatına zemin hazırlamak Kampüs Evim olarak vizyonumuzdur.

Call Now Button7/24 İLETİŞİM HATTI